Lotus Matbaa
Türkçe
English
Deutsch
Hakkımızda

Lotus Matbaacılık, Reklamcılık ve Grafik Ltd.Şti.,  kurucu firmamız Tatlıdil Matbaacılığın devamı olup, 60 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmıştır.

Lotus Matbaacılık kurulduğu ilk günden itibaren Matbaa ve Mücellit konusunda, son 12 yıldır da Reklam ve Tasarım konusunda üretim yapan uzman bir kadroyu bünyesinde bulundurmaktadır.

Lotus Matbaacılık;  Matbaa, Reklam, Digital Baskı, Promosyon Tasarım ve İnternet alanlarında faaliyet göstermektedir.

Hizmetlerimiz; Broşür, Katalog, Bloknot, Antetli Kağıt Zarf, Bülten, Cepli Dosya, Klasör, Etiket, İnsert, İlan, Afiş, Albüm, Kağıt Poşet, Bardakaltı, Kutu, Takvim,  Menü, Stand, Ayaklı Pano ve Digital Baskıdır.

Firmamız orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektörde tanınan ve bu ilkelerinden asla vazgeçmeyen bir firma olarak bilinmektedir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima;  kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin devamlılığı, “hizmette dürüstlük ve kalitedir “ prensibiyle çalışan Lotus Matbaacılık uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu taşıyacaktır.

 

Lotus Matbaa 2013

Merkez :  LitrosYolu 2.Matbaacılar Sitesi  ZD Blok No:2 Topkapı-İstanbul/Türkiye Telefon:  +90.212.6124744 / +90.212.5672338 Faks: +90.212.6745590

Şube-1 :LitrosYolu 2.Matbaacılar Sitesi  1BE Blok No:2  Topkapı-İstanbul/Türkiye Telefon: +90.212.6745584

Şube-2 :LitrosYolu 2.Matbaacılar Sitesi 1BD Blok No:2 Topkapı-İstanbul/Türkiye

www.lotusmatbaa.com.tr | www.supermatbaa.com | bilgi@lotusmatbaa.com.tr